Translate

Ceneo

11 lipca 2017

Łowisko specjalne Nowe Marzy

Nowe Marzy na rybyJak na karpie to tylko Łowisko Specjalne Nowe Marzy. Przepiękne łowisko w Nowych Marzach to idealne miejsce do wędkowania dla całej rodziny. Mini Zoo, stawy z karpiami i osobny z pstrągami i wiele innych atrakcji to własnie tu.

Łowisko komercyjne Nowe Marzy odwiedzam tak często jak jest to możliwe. Czasem wracam zadowolony a innym razem trochę mniejMiło spędzony czas w otoczeniu zieleni . Można łowic , zjeść , Ogród Rodzinny oraz mini ZOO. Tak swoje łowisko opisuję właściciel, w 100% zgadzam się z nim nie żałuję minuty spędzonej tam.

karp nowe marzy
wędkowanie nowe marzy

Do dyspozycji mamy 6 stawów w tym jeden specjalny z pstrągiem, którego jest naprawdę sporo. Dla naszych najmłodszych i żon mamy do dyspozycji ogród oraz mini zoo. Jeśli zgłodniejemy właściciel na miejscu na punkt gastronomiczny gdzie możemy dobrze zjeść.

Nowe Marzy Ryby

Ryby występujące na łowisku w Nowych Marzach to:


  1. Karp
  2. Lin
  3. Amur
  4. Leszcz
  5. Pstrąg
Słodka kukurydza kulki proteinowe traperPoprzedni weekend spędziłem wraz z znajomymi właśnie tam. Złapaliśmy kilka karpi a najlepszą przynętą i co ważne nie drogą były kulki proteinowe ze stajni Trapera o smaku słodkiej kukurydzy. Naprawdę w tak niskiej cenie ciężko szukać lepszego produktu który spełni wasze oczekiwania.


Kilka luźnych słów o przynęcie i zanęcie:


Wyprawa karpiowa nowe marzy
Nowe marzy na karpiaZanętą nazywamy celowo wrzucane do wody elementy pokarmu, który ma stanowić coś w rodzaju wabika na całą ławicę ryb, stosuje się ją dość regularnie, po to by w określonym miejscu utrzymać rybę. Natomiast przynęta, to jest to co zostaje umieszczone bezpośrednio na haczyku, żeby możliwe było złowienie ryby. W efekcie, gdy ryba zassysa przynętę, hak wbija się i możemy przystąpić do holu. To jednak zadanie wymagające pewnego rodzaju umiejętności, a także dużej dawki cierpliwości. Istotnym elementem jest także umiejętność odczytywania sygnałów spławika i innych sygnalizatorów,  ryba szarpiąc pod wodą za przynętę przekazuje je do nas. Delikatne drgania spławika, mogą oznaczać zainteresowania przynęta, a także bawiące się drobne ryby, które nie są w stanie poradzić sobie z całą zawartością haczyka. W przypadku jednostajnego ruchu spławika w określonym kierunku, można mieć już do czynienia z większym okazem, który zamierza uciec z haczykiem, wtedy trzeba działać z rozmysłem, aby wędkowanie stało się efektywne, a połów był udany.
Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia z wędkarskim pozdrowieniem "Petri Heil"

Zapraszam was wszystkich na mój FanPage Muszkarstwo w Austrii i Polsce

Nie zapomnijcie również odwiedzić mojego kanału na YouTube Mucha w Austrii

Jeśli chciałbyś wspomóc rozwój Bloga "Muszka w Austrii" oraz kanału YT "Mucha w Austrii"? DotacjaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...